Gościniec u Stacha, Zakopane, ul. Cyrhla 14C
Opis obiektu – Gościniec u Stacha

Nasz ośrodek wypoczynkowy - "Gościniec u Stacha" serdecznie zaprasza gości do spędzenia tu urlopów; wakacji, weekendów. Nasz ośrodek znajduje się na Cyrhli - jest to dzielnica Zakopanego oddalona od centrum o ok. 5km, leżąca przy drodze do Morskiego Oka, a także do granicy państwa ze Słowacją na Łysej Polanie (jest to ostatni dom stale zamieszkały przed polską granicą po tej stronie drogi).

Gościniec u Stacha położony jest w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, nasz ogród bezpośrednio graniczy ze świerkowymi lasami Parku. Na terenie ośrodka znajduje się spory ogród - miejsce zabaw dzieci; stylowa altanka, gdzie można miło spędzać czas przy ognisku, lub urządzić grillowanie. Posiadamy również parking.

Nasz ośrodek dysponuje 25-30 miejscami; pokojami 2-,3- i 4-osobowymi, niektóre są z łazienkami. Na miejscu znajduje się stołówka z domową kuchnią bazującą na własnych przetworach. Godziny posiłków nie są ściśle ustalone, a na gości wracających z długich wycieczek czekamy do wieczora. Istnieje możliwość wykupienia połówek żywieniowych dla dzieci. Przyjmujemy prócz osób indywidualnych wycieczki i zielone szkoły. Pochmurne dni, spędzić można na korzystaniu z biblioteczki, telewizora, stołu do tenisa stołowego. Przy płonącym kominku zawsze jest ciepło, miło i przytulnie, nawet w najbardziej mroźne zimowe wieczory. Zawsze jesteśmy gotowi do udzielenia niezbędnych informacji turystycznych, chętnie pomagamy w doborze tras wycieczkowych. W naszym Gościńcu spotykają się turyści lubiący aktywnie spędzać czas wśród oryginalnej tatrzańskiej przyrody.

Zakopane - miasto legenda, kurort, stolica Tatr a zimą całej Polski. W dobrym tonie jest przyjechać tu zimą na narty. Bliskość stoków, niepowtarzalna atmosfera, barwny folklor góralski oraz przepiękne krajobrazy sprawią,
że z pewnością wrócisz tu jeszcze wiele razy.
Dla jednych Zakopane stanowi bazę wypadową w jedyne wysokie polskie góry, inni przyjeżdżają tu choćby po to, aby przejść się po Krupówkach - głównym deptaku miasta, miejscu spotkań i rozrywki. Mnóstwo tu przytulnych kawiarni, wykwintnych restauracji, sklepików z pamiątkami i galerii sztuki. Zakopane to nie tylko skórzane kierpce, ciepłe góralskie swetry z wełny, drewniane ciupagi czy oscypek, ale przede wszystkim niespotykany nigdzie indziej klimat tego miejsca.

Gościniec u Stacha
Gościniec u Stacha
Gościniec u StachaGościniec u StachaGościniec u StachaGościniec u StachaGościniec u StachaGościniec u Stacha
Cena:od 20 zł za osobę
Zajazd:Gościniec u Stacha
Adres:Zakopane, ul. Cyrhla 14C
Aktywny wypoczynek:Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Rowery
Telefon:
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
Email:Zapytaj o wolne miejsca
Schowek:
Dostępne miejsca noclegowe
Pokój 2-osobowyod 20 zł do 25 zł za osobę 
Pokój 3-osobowyod 20 zł do 25 zł za osobę 
Pokój 4-osobowyod 20 zł do 25 zł za osobę 
Dostępne płatne wyżywienie:
pełne wyżywienie - śniadania, obiady, kolacje (FB)
 
pola wymagane zostały
oznaczone symbolem
captcha
Udogodnienia i wyposażenie
Parking
Ogród
Rozrywka w okolicy
Basen kryty w odległości ok. 3 km
Sauna w odległości ok. 2 km
Jacuzzi w odległości ok. 2 km
Solarium w odległości ok. 2 km
Gabinet masażu w odległości ok. 1 km
Gabinet kosmetyczny w odległości ok. 1 km
Siłownia w odległości ok. 1 km
Aktywny wypoczynek w okolicy
Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Trekking w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Rowery w najbliższej okolicy
Przewiń stronę, aby załadować mapę.
Koordynaty dla nawigacji GPS
 
 
Ograniczona prezentacja obiektu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za aktualność danych. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
Oceń obiekt:
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Dodaj komentarz do obiektu:
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Cena za osobę
 

Sewisy partnerskie
Strona główna
Noclegi
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu
Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.