Gazdówka Pod Lasem, Kościelisko, ul. Strzelców Podhalańskich 56
Opis obiektu – Gazdówka Pod Lasem

W "Gazdówce Pod Lasem" panuje niepowtarzalna atmosfera. Romantyczna, związana z położeniem w zacisznym miejscu, nieopodal lasu, w bliskości z naturą, gdzie można wyjątkowo wypocząć i zregenerować siły, z dala od miejskiego zgiełku, a także ekskluzywna ze względu na niewielką liczbę miejsc, ich jakość, dużą ilość miejsca dookoła posesji. To wspaniałe miejsce dla miłośników regionu, szukających czegoś na uboczu.

Do państwa dyspozycji oddajemy 20 pokoi, wśród których wyróżnia się pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz pokój o podwyższonym standardzie. Pokoje posiadają łazienki, a już wkrótce będzie tam dostęp do internetu. Meble zrobione zostały z litego drewna.

Pokój o podwyższonym standardzie z piękną łazienką znajduje się na pierwszym piętrze. Na pierwszym piętrze rozmieszczonych jest jeszcze dziewięć pokoi dwuosobowych. Drugie piętro zajmują cztery pokoje dwuosobowe bez łazienki, jeden pokój trzyosobowy z łazienką, jeden pokój jednoosobowy z łazienką oraz jeden pokój dwuosobowy z łazienką. W przypadku pokoi bez łazienek gwarantujemy pełen węzeł sanitarny znajdujący się na korytarzu. Przedstawiamy nasze pokoje: z łazienką, niewielkim zadaszonym balkonem, na którym można usiąść rozkoszując się pięknym widokiem, zażywając przy tym świeżego górskiego powietrza. Drewniane wykończenie pokoi sprawia, iż stają się one ciepłe i przytulne.

Zapraszamy do naszej góralskiej restauracji. Oferujemy wyśmienite dania kuchni regionalnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kartą.

Gazdówka pod lasem zaprasza na wyjazdy biznesowe. Jesteśmy doskonałym miejscem pelnym spokoju w którym możecie Państwo zorganizować spotkania firmowe, kongresy i konferencje. Na Państwa życzenie jestesmy gotowi zorganizować dodatkowe atrakcje turystyczne.

Oferujemy Państwu szeroką gamę atrakcji:
-Sauna sucha
-Jacuzzi

Kościelisko położone jest w Rowie Kościeliskim i na północnych stokach Pogórza Gubałowskiego. Jego zabudowania wkraczają także do dolnej części Doliny Kościeliskiej w Tatrach (Kiry). Jest to duża wieś o charakterze miejscowości wypoczynkowej, składająca się z 21 osiedli (dawnych osad pasterskich, tzw. polan – stąd bierze się dawniej oficjalna, a dziś potoczna nazwa miejscowości: Polany), często nazywana "Sercem Podhala". Osiedla Kościeliska to: Antałówka[1], Blachówka, Budzówka, Butorów, Chotarz, Czajki, Górkówka, Gronik, Groń, Karpielówka, Kierpcówka, Kiry, Nędzówka, Pająkówka, Pitoniówka, Rysulówka, Sobiczkowa, Staszelówka, Sywarne, Szeligówka, Wojdyłówka.

Gazdówka Pod Lasem
Gazdówka Pod Lasem
Gazdówka Pod LasemGazdówka Pod LasemGazdówka Pod LasemGazdówka Pod LasemGazdówka Pod LasemGazdówka Pod Lasem
Cena:od 70 zł za osobę
Agroturystyka:Gazdówka Pod Lasem
Adres:Kościelisko, ul. Strzelców Podhalańskich 56
Aktywny wypoczynek:Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Rowery
Telefon:
Obiekt posiada ograniczony wpis teleadresowy. Kontakt z obiektem możliwy wyłącznie przez formularz kontaktowy poniżej. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
Email:Zapytaj o wolne miejsca
Schowek:
Dostępne miejsca noclegowe
Pokój 1-osobowy z łazienką, TVod 85 zł za osobę 
Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 75 zł za osobę 
Pokój 2-osobowy z łazienką, TVod 100 zł do 110 zł za osobę 
Pokój 3-osobowy z łazienką, TVod 70 zł za osobę 
Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)
 
pola wymagane zostały
oznaczone symbolem
captcha
Udogodnienia i wyposażenie
Internet WiFi
Telewizor / sala telewizyjna
Parking
Restauracja / wyżywienie na miejscu
Sala konferencyjna
Rozrywka
Sauna
Jacuzzi
Rozrywka w okolicy
Wypożyczalnia sprzętu sportowego w najbliższej okolicy
Drink bar w najbliższej okolicy
Aktywny wypoczynek w okolicy
Wypoczynek w siodle w najbliższej okolicy
Narciarstwo w najbliższej okolicy
Narciarstwo biegowe w najbliższej okolicy
Snowboard w najbliższej okolicy
Nordic walking w najbliższej okolicy
Wędrówki piesze w najbliższej okolicy
Rowery w najbliższej okolicy
Przewiń stronę, aby załadować mapę.
Koordynaty dla nawigacji GPS
 
 
Ograniczona prezentacja obiektu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za aktualność danych. Jeżeli jesteś właścicielem obiektu i chcesz posiadać pełną prezentację, skontaktuj się z obsługą serwisu.
Oceń obiekt:
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
Twoja ocena to -/10
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Dodaj komentarz do obiektu:
pola wymagane zostały oznaczone symbolem
Cena za osobę
 

Sewisy partnerskie
Strona główna
Noclegi
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu
Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.